Ik zoek een leuke man om leuke afspraakjes mee te maken, lekker uitgaan en ergens wat drinken. Je bent een actieve man, lekker sportief en je bent ook niet altijd heel serieus maar lekker gek doen zit ook wel in jou als persoon. Een man vol humor, lekker lachen en genieten.
Kijk jij er niet van op als een vrouw wat alternatiever is dan een ander! En vind je dat zelfs wel leuk en grappig. Ben jij een man die ook het motto heeft, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd! Dan moeten wij echt contact met elkaar krijgen, want ik weet nu al zeker dat we dan de grootste humor met elkaar
Ben jij ook net als ik een echt gezelligheidsmens, hou je van genieten en vind je het leuk er lekker op uit te gaan maar mis je iemand om mee te gaan, dan ben ik de juiste persoon voor jou. Ik hoop dat het klikt en meer word. En jij?
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes uit wel mijn ding is.Een museum of een keertje de dierentuin ben ik altijd wel voor te strikken.