Wat krijg je met mij in huis? Een vrolijke meid die open is en houdt van cultuur en reizen. Van jou hoop ik ook dat je van cultuur houdt. En eerlijkheid is voor mij heel belangrijk. Altijd eerlijk naar elkaar zijn als je iets dwars zit. Met praten kom je verder dan met alles opkroppen.
Moet van sm en/of bondage houden. Mijn laatste relatie heb ik beeindigd omdat hij geen interesse had in mijn fetishes. Voor mij zijn ze heel belangrijk, helemaal omdat ik echt eens aan mijn seksuele trekken wil komen!!!!
Durf jij de liefde ook een kans te geven? Zou jij wel wat moois op willen bouwen met mij? Dan hoor ik heel erg graag van jou zodat we kunnen kjken wat voor moois we kunnen ontwikkelen.
Als ik tegen jou zeg dat ik jou sexy vind, dan is dat sexy op de manier zoals ik een man graag zie. Een man die begripvol is en geduldig af wilt wachten wat ons allemaal staat te gebeuren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Daniine, 48 jaar · Alblasserdam
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen.
Eigenpleziertje, 46 jaar · Oudenaarde
Je bent iemand met charme en humor je houd van dollen maar ik kan je dan ook serieuse gesprekken voeren? Dan hebbenw e al wel
Asian Trans, 49 jaar · Amsterdam
Hoping to meet slim or athletic guys for friendship and more. Open-minded and can accept me for me.
Delicate, 48 jaar · Apeldoorn
Opzoek naar een leuke vrouw. Voor de mooie dingen in het leven
Mahhriehh, 49 jaar · Toornwerd
Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit
Kxxxx, 49 jaar · Strijpen
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier