Wie ben jij? Je bent net als ik een party animal en houd van feesten. Je kunt tegen drukte, chaos en impulsiviteit, al zal je me in dat laatste soms een beetje moeten afremmen. Je staat stevig in je schoenen en geniet van het leven. Oja, en als je groter bent dan ik dan zou dat heel fijn zijn!
Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een must! Leuk samen tijd met elkaar door brengen en lachen.
Je bent ook vrijgezel en hebt een leuke vriendin nodig om er saampjes op uit te trekken. Stuur eens een berichtje en vertel me wat je allemaal leuk vindt om te doen
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige man bent, groter dan ikzelf ? 1.65 m - aarzel dan niet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SingLingCarol, 49 jaar · Apeldoorn
Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand
CarpeDiem71, 46 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik heb een open relatie en heb een auto dus ik kan zonder problemen afspreken. Dus ben je een leuke vent, en ben je niet burgerlijk
AniciaBunBun, 45 jaar · Westkapelle
Iemand die geniet van een orgasme net zo veel als ik dat doe. Ik heb een enorm libido dus ik hoop dat je me een beetje kunt bijhouden.
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
Ninasingl196802, 49 jaar · Grazen
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee