Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is. Het lijkt me fijn om een goede vriendschap te ontwikkelen, waar wellicht op termijn een relatie uit zou kunnen ontstaan! Al verveel ik me zelden, het delen van wat je zoal meemaakt, ook en vooral op het eerste gezicht de onbeduidende dingen, kan heel prettig zijn.
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling. Een beetje leven in de brouwerij. Jij mag graag lachen en bent er altijd voor jouw vrienden en familie.
Heb jij zin om met mij nieuwe dingen te ontdekken, ben je in voor avontuur en vindt je het niet erg om ook nu en dan jezelf te moeten vermaken omdat ik druk ben in mijn eigen restaurant? Hou je bovendien van lekker eten en reizen en denk je "out of the box" dan hoop ik jou te leren kennen!
ik voel me aangetrokken tot de man die heet is, mannelijk en goed baard is. Een tatoeages is geen probleem, voor mij is wel zo cool. Maar ik wil ook een man die me nooit zal verlaten of kwetst en speciaal in bed kan zijn.
Wat krijg je met mij in huis? Een vrolijke meid die open is en houdt van cultuur en reizen. Van jou hoop ik ook dat je van cultuur houdt. En eerlijkheid is voor mij heel belangrijk. Altijd eerlijk naar elkaar zijn als je iets dwars zit. Met praten kom je verder dan met alles opkroppen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GekkeFries68, 49 jaar · Sneek
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar
XFluweeltjex, 46 jaar · Geleen
Je bent een tedere en zachte minnaar en je bent op zoek naar iets wat van langere duur is. Geen liefdesrelatie maar gewoon genieten
Ashlyynn, 45 jaar · Vucht
Je bent interessant, hebt een groot gevoel voor humor en wilt mij beter leren kennen. Ik heb iets voor mannen met lang haar
Utopiea, 48 jaar · Cromvoirt
strakke pakken, stropdasjes en snelle auto's. Misschien zit daar wel wat tussen, of je moet mij zo kunnen overhalen dan ik
PearlV, 48 jaar · Westkapelle
Je vind het ook leuk om samen met mij een leuke tijd door te brengen. Wees gewoon die man voor mij en ga voor een aangename tijd
Optijd, 48 jaar · Zuid-Scharwoude
Je wilt seks, veel seks. Je bent teder, maar je houd ook van hard en diep.