Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is. Het lijkt me fijn om een goede vriendschap te ontwikkelen, waar wellicht op termijn een relatie uit zou kunnen ontstaan! Al verveel ik me zelden, het delen van wat je zoal meemaakt, ook en vooral op het eerste gezicht de onbeduidende dingen, kan heel prettig zijn.
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen enkel bezwaar het is toch ook een deel van jou?
Zullen wij eens samen een avondje doorbrengen samen? Lekker tegen elkaar aan kruipen en elkaars warmte voelen? Hopelijk doe je een lekker luchtje op, dan kruip ik lekker tegen je aan.
Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten we deze geweldig maken voor ons als we elkaar ontmoeten. Ben jij degene naar wie ik zoek? Stuur me gewoon een berichtje hier.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X-Di-o-na-X, 47 jaar · Beesd
Mijn ideale man draait niet alleen om uiterlijk, maar ik hou ervan dat mensen zich zorgen maken over hun uiterlijk en gezondheid.
Blueflower, 49 jaar · Eethen
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten
Allieca, 46 jaar · Ossenwaard
wil hier een ware liefde vinden voor een levenspartner, ik heb een vriendelijke, oprechte, volwassen en stabiele man nodig.
Davidgettagotum, 48 jaar · Deurle
Volgt
Ksuzz, 45 jaar · Goes
leuke lekkere vent....die wel eens eerlijk kan zijn!
DiionyseX, 47 jaar · Berkel en Rodenrijs
Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets