Laat jij het alleen bij kijken of durf jij toch wel een stapje verder te gaan. Ben je mij al aan het uitkleden met je ogen. Of sluit jij ze juist om je voor te stellen hoe ik er zonder kleding uitzie.
Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht gehad met een leuke vrouw. Nu op naar de volgende fantasie. Een keer een trio met een man erbij. Wie druft!
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren. Er zijn zoveel mensen die hun 'ware' online vinden dus waarom ik niet, waarom jij dan niet? Ik hoop er wel op in ieder geval. Laat je van jezelf horen?
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen blijven doen en toch ook wel een beetje samen?
Eerlijk en betrouwbare goed uitziende man. Ook moet jij vrijgezel zijn en op zoek zijn naar een gezellige vriendin. Als het tussen ons klikt kijken of wij samen een bestaan met elkaar kunnen opbouwen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Plezantemeid, 45 jaar · Geluwe
Een schat van een man die er geen problemen mee heeft dat ik onregelmatig werk. Een man die begrijpt hoe het is om verantwoordelijkheden
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent
SunnyDay680722, 49 jaar · Opvelp
Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages
ElfiE6908, 48 jaar · Aarschot
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen
AiiyXX, 46 jaar · Zierikzee
Je bent nieuw met online dating. Je vindt het leuk om mensen te ontmoeten. leren en dingen ontdekken. Je houdt ervan om met
Saylor002, 48 jaar · Limbricht
Ik hoop dat ik een persoon kan vinden die mij begrijpt, aardig voor mij is. Ik hoop dat hij gemotiveerd is en een vaste baan heeft.